Event marketing

Hostessy, Akcje Promocyjne, Eventy

Co wpływa na sukces firmy?

 

Zintegrowani i docenieni pracownicy, zaprzyjaźnieni partnerzy biznesowi oraz atrakcyjne dla odbiorców akcje promocyjne. AvaEvent to specjalista, który pozwoli Twojej firmie zadbać o każdą tę dziedzinę w pierwszorzędny sposób.

AvaEventt to profesjonalna organizacja imprez firmowych – spotkania z klientami, integracja partnerów biznesowych i pracowników, wyjazdy handlowe, pikniki korporacyjne oraz wydarzenia okolicznościowe i rocznicowe. W odróżnieniu od innych, gwarantujemy wyjątkową oprawę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Ponadto organizujemy akcje promocyjne z hostessami – degustacje, animacje sprzedaży i promocje bezpośrednie. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji, bankietów, eventów, pokazów mody, a nawet projekty street marketingowe, sampling oraz door to door.

IMG_9922 (Kopiowanie)

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Bo AvaEvent łączy swoją wiedzę i profesjonalizm z indywidualnymi potrzebami i życzeniami klienta. Jesteśmy w stanie prowadzić event marketing na terenie całej Polski, a dzięki współpracy z dziesiątkami partnerów biznesowych nie ma dla nas rzeczy zbyt trudnych i niemożliwych.

Zapraszamy do współpracy. Razem stworzymy coś wyjątkowego.

IMPREZY FIRMOWE

FOTOBUDKA NA IMPREZY FIRMOWE

Fotobudka to idealne urządzenie na każdą firmową imprezę czy pokaz. Im więcej radości i pozytywnych wrażeń zapewnimy gościom, tym lepiej będą postrzegać naszą markę. Obrandowane zdjęcia będą budzić dobre skojarzenia z marką. Dzięki Fotobudce można stworzyć nie tylko pamiątkę dla gości, ale też dla firmy. Film ze zdjęć czy kolaż to idealny sposób na przypomnienie sobie wyjątkowego wydarzenia.

Jeśli chcemy przyciągać uwagę gości i klientów, Fotobudka na pewno nam w tym pomoże!

JAK WYKORZYSTAĆ FOTOBUDKĘ W CELACH MARKETINGOWYCH?

  • Ściany Fotobudki mogą zostać opatrzone hasłami reklamowymi. Może się na nich znaleźć także logo marki.
  • Barwa kotar może zostać dopasowana do kolorystyki logotypu firmy. Dzięki kotarom będzie zapewniony intymny klimat budki. Jesteśmy w stanie dobrać idealne kotary, aby budka swoim wyglądem jak najlepiej reprezentowała markę.
  • Branding tła zdjęcia umożliwia wykonywanie fotek na tle grafiki związanej z marką. Ponadto slogan czy logo mogą trafić na każde wykonane i wydrukowane zdjęcie.
  • Ekran dotykowy musi zobaczyć każdy, kto chce wykonać zdjęcia w samoobsługowej Fotobudce. Na ekranie może wyświetlać się dowolny tekst lub grafika, które będą związane z firmą.

FOTOBUDKA DLA FIRMY

Jeśli chcemy, aby nasza marka budziła same pozytywne skojarzenia i wywoływała uśmiech na twarzach, podczas firmowej imprezy warto postawić na sali Fotobudkę. Mnóstwo radości i szalonej zabawy za kotarami to coś, co możemy zapewnić naszym gościom, klientom lub pracownikom.

Fotobudka idealnie sprawdzi się podczas imprez integracyjnych, uroczystych przyjęć, targów, pokazów czy konferencji. To gwarancja świetnej zabawy oraz skutecznej reklamy marki.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić odpowiedni dla Ciebie termin
KONTAKT