Imprezy Okolicznościowe

Studniówki, Wieczory Panieńskie i Kawalerskie, Urodziny, Imieniny

ORGANIZACJA I OBSŁUGA

Podczas gdy inni narzucają swoje wizje, AvaEvent bierze sobie do serca potrzeby i marzenia klientów. Również Twoje.

Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe – wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, studniówki oraz związane z innymi okazjami. Ale uwaga! Każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie, a impreza ma dokładnie taki charakter, jaki klient sobie zażyczy.

Masz swoją wizję wesela czy wieczoru panieńskiego, ale nie wiesz, jak zabrać się za organizację? A może brak Ci czasu lub masz wrażenie, że pomysł jest zbyt trudny do realizacji? Zgłoś się do nas.

Po prostu skontaktuj się z nami, a my zorganizujemy wszystko dokładnie według Twoich wytycznych. A jeśli brakuje Ci pomysłów – postaramy się pomóc odkryć Ci ciekawą drogę do osiągnięcia eventu prosto z marzeń.

IMG_9282 (Kopiowanie)

Imprezy organizujemy na terenie całej Polski, współpracujemy z dziesiątkami partnerów biznesowych i mamy głowy pełne pomysłów oraz determinacji. Dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a ceny, jakie jesteśmy w stanie zaproponować, są naprawdę konkurencyjne.

FOTOBUDKA

FOTOBUDKA NA IMPREZĘ

Fotobudka to nieszablonowy sposób na zainteresowanie gości weselnych, osób obecnych na firmowej imprezie czy uczestników wyjątkowego eventu. Urządzenie wykonuje zdjęcia i w niesamowicie szybkim czasie udostępnia odbitki. Niebanalny sposób na urozmaicenie każdego rodzaju imprezy. Jeśli zależy nam na zaskoczeniu gości i zapewnieniu im nietuzinkowej rozrywki, Fotobudka jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Jest mnóstwo okazji, podczas których można ją udostępnić.

JAKIE IMPREZY OBSŁUGUJEMY?

RODZAJE FOTOBUDEK

fotobudka-wesela

Fotobudka mini

Fotobudka bez pleców i kotar to idealne rozwiązanie, jeśli dysponujemy niewielką powierzchnią. Ta wersja nie wymaga tyle przestrzeni, ile potrzeba na rozłożenie tradycyjnej Fotobudki. Jeśli impreza organizowana jest w urokliwym miejscu, które warto uwiecznić na zdjęciach w tle, zaleca się wybór opcji mini.

fotobudka-wesela

Fotobudka klasyczna

Fotobudka z kotarami, które gwarantują większą swobodę przy wykonywaniu śmiesznych min oraz umożliwiają komfortowe zrobienie zdjęć w czułych pozach. Jeśli goście będą chcieli wykonywać zdjęcia z całusami lub w czułych objęciach, opcja tradycyjna Fotobudki jest tutaj idealnym rozwiązaniem.

ZALETY FOTOBUDEK

Wynajem Fotobudki to bardzo prosta sprawa. Urządzenie dostarczane jest we wskazane miejsce, a korzystającym z niego gościom towarzyszy animator z zestawem zabawnych gadżetów. Po zakończeniu imprezy Fotobudka wraca do firmy, aby wkrótce udać się na kolejne wydarzenie, gdzie będzie zapewniać nietuzinkową rozrywkę.

Zalety mini fotobudki:

  • Nie wymaga dużej powierzchni i zmieści się nawet na zatłoczonej sali podczas targów czy pokazów.
  • Istnieje możliwość zastosowania ścianki z logo jako tła zdjęć.
  • Aparat jest nieco bardziej oddalony od miejsca, w którym znajdują się osoby fotografowane, zatem może być ich więcej i wszystkie zmieszczą się w kadrze.

Plusy tradycyjnej fotobudki

  • Niepowtarzalna atmosfera podczas wykonywania zdjęć.
  • Urządzenie skupia na sobie uwagę i chętniej się z niego korzysta.
  • Wchodzi w grę branding tła wykonywanych zdjęć.
  • Przy eventach liczy się reklama, a tradycyjna wersja Fotobudki zapewnia większą powierzchnię reklamową.
  • Możliwość wykonywania zdjęć bez świadomości, że ktoś na nas patrzy.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić odpowiedni dla Ciebie termin
KONTAKT