Wesela

Wynajmij fotobudkę na wesele

FOTOBUDKA

WESELE Z FOTOBUDKĄ

Wesele to impreza, którą zazwyczaj organizuje się raz w życiu. Zadbajcie o to, aby było wyjątkowe dla Was i dla Waszych gości! Alternatywą dla znanych i nieco już nudnych rozrywek weselnych jest Fotobudka! Jeśli zależy Wam na oryginalnej atrakcji, zachęcamy do wynajęcia Fotobudki na ten wyjątkowy dzień Waszego życia.

Fotobudka na weselu to niebanalna atrakcja, z której skorzystają zarówno starsi, jak i najmłodsi goście. Wesoła zabawa za kotarą zapewnia efekt w postaci śmiesznych zdjęć, które będą dla gości i dla Was niebywałą pamiątką. Każdy z gości zabiera jedno zdjęcie ze soba, aby miło wspominać przyjęcie weselne, a druga odbitka wędruje do specjalnie przygotowanego albumu. Po latach wspólnego życia będzie On dla Was fantastycznym wspomnieniem dnia ślubu! W albumie umieszczane są zdjęcia, które goście wykonują dzięki Fotobudce, a ponadto trafiają do niego ich podpisy i życzenia. Jest to innowacyjny sposób na przygotowanie księgi gości weselnych. Przeglądanie zabawnych min mam, ciotek i kuzynów na pewno wywoła uśmiech na twarzach nowożeńców. Nadzór nad przygotowaniem wyjątkowego i pełnego zdjęć albumu sprawuje asystent Fotobudki. Pamiątka trafia w ręce Młodej Pary od razu po zakończeniu pracy urządzenia.

PERSONALIZACJA

Zarówno budka, jak i tło zdjęć mogą być dopasowane do motywu przewodniego Waszego przyjęcia weselnego. Można dowolnie udekorować kotary czy zewnętrzną część budki. Ponadto na zdjęciach mogą znaleźć się imiona Młodej Pary lub wybrany tekst. Wszystko po to, aby stworzyć fenomenalną pamiątkę dla Was i dla gości.

Młoda Para zyskuje zdjęcia umieszczone w albumie oraz cyfrową galerię. Fotki trafiają na portale, gdzie obejrzą je znajomi. Szybko pożałują, że sami nie zdecydowali się na Fotobudkę podczas swojego wesela!

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń lub napisz do nas, aby ustalić odpowiedni dla Ciebie termin
KONTAKT